ART / Lithographs / Litographs in colors 11729167
nr 1172 9167
Bruno Karlsson
(1927-2020), Sverige
3 pcs, Bruno Karlsson (b. 1927), Sweden. 1987 7 1993 6 2004, Stockholm, Sweden, Lösa blad, sheet: 46x31,
LITOGRAPHS IN COLORS, 3 st, Bruno Karlsson (f. 1927), Sverige. 1987 7 1993 6 2004, Stockholmsmotiv, Lösa blad, bladets mått: 46x31
800
SEK 150
Monday Mars 26 2018
at 18:47:27
20/3 19:38:49
100 kr
26/3 18:13:32
Bruno Karlsson
Read more about Bruno Karlsson